Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne.
Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe. 
Albert Einstein 

Misją OCI jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w szeroko pojętym sektorze ochrony zdrowia. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją, zorientowaną na potrzeby i oczekiwania naszych Partnerów. Wyznaczamy nowe trendy na dwóch bardzo ważnych dla gospodarki rynkach: medyczno-farmaceutycznym oraz produktów i usług dla seniorów.

Posiadamy unikalną wiedzę, zdobytą przez kilkanaście lat praktyki zawodowej. Nieustannie poszerzamy swoje horyzonty, czerpiąc doświadczenia ze współpracy z krajowymi i zagranicznymi Partnerami.

W naszych działaniach dążymy do kreowania rozwiązań wyprzedzających aktualnie obowiązujące standardy. Głównym priorytetem OCI jest najwyższa jakość wykonywanych usług. Dokładamy wszelkich starań, by w pełni profesjonalnie sprostać wyzwaniom stawianym nam przez naszych Partnerów.  

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi i aktualnie rozwijanymi projektami. Zapraszamy do kontaktu wszystkich poszukujących interdyscyplinarnej organizacji szkoleń, konferencji, targów i kongresów. Jesteśmy również otwarci na nowe formy działalności i gotowi do zaangażowania w kreację i sprzedaż projektów przekraczających standardowe schematy.

Tomasz Michałek
Prezes Zarządu